BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Gotowe mieszanki BARF dla kotów - sprzedam
Autor Wiadomość
situnia 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 18.10.2013
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 813
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-07-20, 19:53   Gotowe mieszanki BARF dla kotów - sprzedam

Jako że znów mam nadwyżki magazynowe spowodowane kociętami i chęcią urozmaicenia im diety (nowe mieszanki w drodze, brak miejsca w zamrażarce), to mam do zaoferowania w cenie 30zł/kg:

KACZKA KURCZAK
kaczka, pierś z kurczaka, serca kacze, udziec z indyka, szyje kacze, wątroba kacza, wątroba indycza, żółtka jaj wolnowybiegowych, surowy burak
WOŁOWINA KURCZAK
Udo z kurczaka, wołowina, płuca cielęce, móżdżek cielęcy, serce cielęce, wątroba źrebięca, ozór barani, żółtka, marchewka gotowana
KRÓLIK INDYK
Królik, udziec z indyka, serca z kaczki, wątroba z kurczaka, wątroba z królika, żółtka jaj kur wolnowybiegowych, smalec gęsi, botwinka
KACZKA KURCZAK
udziec z indyka, kaczka, serca kacze, pierś z indyka, szyje kacze, wątroba kacza, żółtka jaj kur wolnowybiegowych, surowy burak
INDYK KURCZAK
udziec z indyka, udko z kurczaka, serca kacze, żołądki kacze, wątroba kacza, żółtka jaj kur wolnowybiegowych, smalec gęsi, botwinka, szpinak, rukola
WOŁOWINA SKRZYDŁA
wołowina średniotłusta, skrzydełka kurczaka, serca z kurczaka, żołądki z kurczaka, wątroba z kurczaka, żółtka jaj kur wolnowybiegowych, błonnik witalny
SARNA KURCZAK WOLNOWYBIEGOWY
sarna, udka kurczaka wolnowybiegowego, serca z kurczaka, wątroba z kurczaka, żółtka jaj kur wolnowybiegowych, botwinka
WOŁOWINA KACZKA
wołowina średniotłusta, kaczka, serca z kaczek, wątroba kacza, żółtka jaj kur wolnowybiegowych, burak

Opakowania 250g, niektórych mieszanek mam tylko po kilka pojemniczków, innych znacznie więcej :-)

WIĘCEJ INFO NA PRIV
_________________

To jak traktujesz koty decyduje o twoim miejscu w niebie. - Robert A. Heinlein
 
 
ManianaK 

Dołączyła: 22 Sie 2015
Posty: 31
Wysłany: 2016-07-23, 16:16   

situnia napisałam Ci wiadomość na pw
 
 
situnia 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 18.10.2013
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 813
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-06-23, 07:56   

Znowu mam powtórkę z rozrywki ;-) Czyli nadwyżki BARFa - mam do zaoferowania w cenie 30zł/kg:

KACZKA KURCZAK
kaczka, udziec z kurcząt, pierś z kurczaka, serca kacze, szyje kacze, wątroba kacza, żółtka jaj wolnowybiegowych, surowy burak

KACZKA INDYK
kaczka, serca kacze, pierś z indyka, udziec z indyka, szyje kacze, wątroba kacza, żółtka jaj kur wolnowybiegowych, surowy burak

INDYK KURCZAK
udko z kurczaka, udziec z indyka, serca indycze, łosoś, żołądki indycze, wątroba indycza, żółtka jaj kur wolnowybiegowych, szpinak

KRÓLIK WIEPRZOWINA
królik, łopatka wieprzowa, serca wieprzowe, móżdżek wieprzowy, wątroba wieprzowa, żółtka jaj kur wolnowybiegowych, szparagi

STRUŚ KURCZAK
struś, kurczak udo, serca kurze, wątroba kurza, smalec gęsi, żółtka jaj kur wolnowybiegowych, marchew

We wszystkich mieszankach komplet suplementów naturalnych (głównie Lunderland). Pojemniczki jednorazowe 250g, niektóre smaki też w pojemniczkach 500g.

Możliwość wysyłki w styroboksie - dochodzi w stanie niezmienionym, czyli zamrożone na kamień ;-)

Więcej info na priv.
_________________

To jak traktujesz koty decyduje o twoim miejscu w niebie. - Robert A. Heinlein
 
 
situnia 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 18.10.2013
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 813
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-12-01, 23:25   

Tym razem nie mieści mi się w zamrażalniku jedzenie dla ludzi :roll: Pilnie odsprzedam mieszanki (możliwa wysyłka w styroboksie, cena 30zł/kg, pakowane po 250g):

KRÓLIK WIEPRZOWINA
królik, łopatka wieprzowa, serca wieprzowe, móżdżek wieprzowy, wątroba wieprzowa, żółtka jaj kur wolnowybiegowych, dynia

STRUŚ KACZKA
struś, kaczka, serca kacze, wątroba kurza, żółtka jaj kur wolnowybiegowych, burak

KACZKA KRÓLIK KURCZAK ZAGRODOWY
kurczak zagrodowy, królik, kaczka, serca z kaczek, wątroba kacza, żółtka jaj kur wolnowybiegowych, pomidor

INDYK KURCZAK
udko z kurczaka, udziec z indyka, serca indycze, pstrąg, żołądki indycze, wątroba indycza, żółtka jaj kur wolnowybiegowych, szpinak

PERLICZKA INDYK
Udziec z indyka, perliczka, serca kacze, wątroba kacza, żółtka, dynia

WOŁOWINA KURCZAK INDYK
Udo z kurczaka, wołowina, serce indycze, wątroba indycza, żółtka jaj wolnowybiegowych, marchew gotowana

KRÓLIK WOŁOWINA
królik, wołowina, serca kacze, wątroba kurza, żółtka jaj wolnowybiegowych, pomidor
_________________

To jak traktujesz koty decyduje o twoim miejscu w niebie. - Robert A. Heinlein
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2017-12-04, 01:57   

situnia :kwiatek:
Sporo tych mieszanek :twisted:
Do wyboru do koloru. Mogłabyś wrzucić tu przepisy w/g których są zrobione??

Ostatnio byłam na stronie Twojej hodowli szukając kociaków a znalazłam przepisy barfowe....
Tak z ciekawości wrzuciłam jeden do kalkulatora (nawyk zawodowy) i byłam bardzo zaskoczona tym co wyszło.
Białko 5,35g, tłuszcz niski, przekroczone normy wapnia i fosforu, sodu i potasu również.
Kilka innych niedociągnięć, sporo warzyw. Mam nadzieję, że reszta przepisów na Twoim blogu
http://firstsnow.pl/category/przepisy-barf/
trzyma się norm naszego Barfnego Kalkulatora, bo jak tak nie jest to lepiej szybko to popraw.
Ten przepis, który przeliczyłam jest zły i nie powinno się go używać do sporządzania mieszanek.
 
 
situnia 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 18.10.2013
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 813
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-02-28, 19:12   

Nie wchodziłam tu daaawno ;-) Większość przepisów jest robiona jeszcze w starych wersjach kalkulatora. Już jakiś czas temu miałam je dostosować do nowej wersji, chyba w końcu w weekend się za to wezmę :-)
_________________

To jak traktujesz koty decyduje o twoim miejscu w niebie. - Robert A. Heinlein
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne