BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
A może by tak warsztaty zrobić?
Autor Wiadomość
malarek 


Barfuje od: 6 miesięcy
Udział BARFa: 90-100%
Dołączył: 08 Paź 2013
Posty: 33
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-05-30, 10:35   A może by tak warsztaty zrobić?

Od pewnego czasu BARFujemy z naszym łobuzem, ale zawsze gdy przygotowuję mieszankę mam uczucie jakbym czegoś nie wiedział :-x , jakbym coś mógł zrobić lepiej. Więc gdy guz wyrzutów urośnie do rozmiarów ciężkich do przełknięcia to wracam na forum i pytam, albo czytam, albo jedno i drugie. Wtedy też okazuje się, że wiem, że nic nie wiem :niewiem:

Aby temu zaradzić pojawił mi się pomysł organizacji warsztatów BARFowych - Kocich :-D . Krótkich rzędu 2-4 godzin.

Pierwsze mogły by dotyczyć BARFa dla początkujących, czyli teoria + przyrządzenie BARFa w praktyce. :oops:

Drugie mogły by objąć podsumowanie najważniejszych rzeczy w kocim BARFie, przygotowywanie własnych przepisów w oparciu o wiedzę i kalkulator + sesję pytań i odpowiedzi. :faja:

Jeszcze wpadł mi pomysł na 3. Czyli jak przyrządzać BARFa z całych tusz króliczych, indyczych itp.

Oczywiście potrzebny byłby ktoś kto poprowadzi takie warsztaty + chętni na udział w nich. Formuła raczej odpłatna, ale minimalnie aby pokryć koszty transportu dla prezentującego, ew. kawę, herbatę, może materiały do warsztatów.

Mam zatem pytanie czy ktoś byłby chętny na udział w takich warsztatach?

Ze swojej strony chętnie zapewnię lokal w Warszawie (czyt. moje mieszkanko) gdzie w miarę dobrych warunkach powinno się udać przyjąć ok. 8-10 osób.
 
 
Ines 
BARFny Hodowca
Ekspert


Barfuje od: 12.12.13r
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 2660
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-05-30, 10:51   

A nie łatwiej by Ci było po prostu nie opuszczać forum i stale się dokształcać? :->

Same warsztaty i mi się marzą - marzą mi się barfne seminaria dla hodowców. Musiałby je poprowadzić jednak ktoś o wiedzy, charakterze i charyzmie Dagnes - bo na pewno trzeba by było twardo polemizować z "fachową" wiedzą zasłyszaną na innych szkoleniach sponsorowanych przez RC.
_________________
Instrukcja obsługi Kalkulatora
  Zaproszone osoby: 187
 
malarek 


Barfuje od: 6 miesięcy
Udział BARFa: 90-100%
Dołączył: 08 Paź 2013
Posty: 33
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-05-30, 11:31   

Forum staram się nie opuszczać, ale czasem ciężko zmieścić wszystko w 24h.

Dla mnie warsztaty byłyby też okazją uporządkowania wiedzy, uspójnienia, a i dodatkowo okazją spotkania się w 4 oczy.

Co do wiedzy, wierzę że na tym forum kilka osób do poprowadzenia takich warsztatów by się znalazło.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne